sor logo k

Gamze Saraçoğlu, İnci Deri'yle iddiali

İnci Deri, Gamze Saraçoğlu’nun ‘kreatif direktörlük’ koltuğunda hazırladığı ikinci koleksiyon olan ‘2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu Nişantaşı Rack’te gerçekleştirdiği lansmanda moda severlerle buluşturdu.

Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırladığı ikinci koleksiyonla İnci Deri ayakkabı tutkunlarını, her parçasını dolaplarına katmak isteyecekleri çok özel modellerden oluşan bir kreasyonla karşılıyor.

Sanat, magazin ve cemiyet hayatından Ceylan Çapa, Tanem Sivar, Ayşe Tolga, Seda Akman, Merve Büyüksaraç ve Şebnem Hassanisoughi gibi isimlerin katılımıyla Nişantaşı Rack'te gerçekleştirilen lansmanla görücüye çıkan'İnci Deri 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu' konuklardan yoğun ilgi gördü.

Lansmanda konuklara, İnci Deri CCO'su Zeynep Çalıştıran ve İnci Deri Kreatif Direktörü Gamze Saraçoğlu eşlik etti.

Günlük yaşama kolaylıkla adapte edilebilecek zamansız, rahat ve şık modeller

İlk koleksiyonda olduğu gibi; ikinci koleksiyonda da modellerini Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basic olmak üzere '7 farklı grupta' topladıklarını söyleyen İnci Deri Kreatif Direktörü Gamze Saraçoğlu; "Her biri farklı bir hayat tarzını temsil eden bu 7 grubu, İnci Deri'ye özgü deri, aksesuar ve materyallerin müthiş bir uyum içinde kullanıldığı koleksiyonlar olarak şekillendirdik" dedi.

Gamze Saraçoğlu, ayakkabının moda stilinde bir tamamlayıcı gibi değil, ana stilin oluşturulmasında en önemli detay olduğunu söylerken; İnci Deri tasarım ekibiyle birlikte hazırladıkları yeni sezon koleksiyonuyla ilgiliyse şunları söyledi:

"Bu sezonun en önemli özelliği renklerin doğal ve toprak tonlarında oluşu; tasarımlarda da parıltılı yüzeylerin kullanımı.Kreasyonda alçak ve kalın topuklar ise göze çarpan diğer önemli detaylar arasında bulunuyor.

Buna ek olarak; gündelik yaşama kolaylıkla adapte edilebilecek rahat kalıplı ancak bir o kadar da şık modeller bu sezonun ön plana çıkanlarından. Tasarımlarda süet ve püskül kullanımı ise detaylarda dikkat çeken bir diğer unsur."

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın

Hava durumu istanbul

ISTANBUL

Go to top