sor logo k

Apple, geliştiriciler için iOS 9.3.2 Beta güncellemesini çıkardı. iOS 9.3.2 Beta beraberinde gelen yenilikler ve fazlası haberimizde.

Uzunca bir bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta Apple, iOS 9.3’ü yayınlamıştı. Aktivasyon sorunlarından, Safari’nin çökmesine kadar birçok hata ile karşımıza çıkan bu güncellemenin açıkları iOS 9.3.1 ile kapatıldı. Şimdi de geliştiriciler için 9.3.2 Beta güncellemesi verildi.

iOS 9.3.2 Beta Özellikleri
iOS 9.3 sürümünde karşılaştığımız sorunların çözümünü iOS 9.3.1 ile getirmişti, fakat 9.3.1 güncellemesi karşımıza bir güvenlik açığı çıkarmış ve bu açık yüzünden iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde bulunan fotoğraflar ve rehber bilgileri erişilebilir olmuştu.

Siri iPhone’da Güvenlik Açığı Yaratıyor!

iOS 9.3.2 güncellemesi ile beraber bu açık kapatılıyor. Bunun yanında bazı performans iyileştirmeleri ve ufak hata düzeltmeleri de güncelleme ile beraber yapılmış olacak.

iOS 9.3.2 Beta1

iOS 9.3.2 Beta Nasıl Yüklenir?
iOS 9.3.2 Beta güncellemesini yükleyebilmek için cihazınızın UDID kaydı olması gerekiyor. Bu kaydınız varsa, Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirdikten sonra güncellemeyi iTunes üzerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın

Hava durumu istanbul

ISTANBUL

Go to top